Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 30 листопада 12:28
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 октября 2020, 09:35

На Житомирщину надійшли гроші для компенсації людям, які навесні постраждали від лісових пожеж

У Колесниківську сільську раду Овруцького району надійшли гроші для виплати компенсації людям, які навесні постраждали від лісових пожеж.

Про це Суспільному розповів виконуючий обов'язки голови Овруцької райдержадміністрації Василь Курилюк. За його словами, жителі погорілих сіл Магдин та Личмани зможуть отримати грошову компенсацію за втрачене житло наступного тижня:

"Згідно розпорядження голови Житомирської ОДА, розпорядником вказаних коштів є Колесниківська сільська рада. Їм необхідно зробити кошторис та подати його в казначейство. Крім того, подати списки щодо виплат. Це все робить сільська голова. Думаю, що наступного тижня гроші вже можна буде отримати".

Гроші за компенсацію втраченого житла виділили для людей із державного бюджету, розповідає заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко:

"Кошти в сумі 3 мільйони 600 тисяч гривень спочатку надійшли на рахунки облдержадміністрації, 13 жовтня були перераховані в сільську раду для подальшої виплати кожній постраждалій сім'ї, відповідно до списку. Таких у нас 12 людей, вони отримають по 300 тисяч на одну сім'ю. Кошти буде видавати сільська рада. Якщо будуть відкриті рахунки в банках, то вони будуть перераховані в банк, якщо ні, то сільська рада самостійно визначить спосіб. Це можна буде зробити будь-яким методом, але винятково тим людям, в яких є підтверджуючі документи, що це саме вони є постраждалими".
Погода, Новости, загрузка...