Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 02 грудня 01:36
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 ноября 2020, 19:00

З початку року до бюджетів Житомирщини надійшло 3,4 млн грн за адміністративні послуги у сфері земельних відносин

Упродовж десяти місяців поточного року до місцевих бюджетів Житомирщини надійшло 3,4 млн грн за адміністративні послуги, надані фахівцями Головного управління Держгеокадастру в області. Найбільші надходження бюджети отримали за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 2,7 млн грн.

Загалом за цей період землевпорядники надали 200 780 адміністративних послуг, більшість з яких (169 665) громадяни отримали на безоплатній основі. Найбільш запитуваними серед них залишаються послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (80 240) та державної реєстрації земельної ділянки (50 172).
Погода, Новости, загрузка...