Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 02 грудня 02:13
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 ноября 2020, 17:39

Прокуратурою Житомирщини припинено незаконне користування ставом вартістю майже 8 млн грн

Бердичівською місцевою прокуратурою заявлено до суду позов про зобов’язання підприємця звільнити став площею 7,8 га та земельну ділянку, на якій він розташований, що у Бердичівському районі.

Установлено, що місцевий приватний підприємець протягом п’яти років, орендував став вартістю майже 8 млн грн. на території Закутинецької сільської ради.

Коли ж у 2017 році строк оренди закінчився, орендар жодних заходів до поновлення договору оренди не вжив, водний об’єкт комунальної власності територіальній громаді не повернув, продовживши незаконно ним користуватися, чим порушив вимоги ст. 34 Закону України «Про оренду землі».

Наразі позов розглянутий Господарським судом Житомирської області, який погодився з позицією місцевої прокуратури та зобов’язав підприємця повернути територіальній громаді став вартістю понад 8 млн грн і земельну ділянку.
Погода, Новости, загрузка...