Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 02 грудня 02:12
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 ноября 2020, 15:04

Цьогоріч майже 180 безробітних з Романова працевлаштовано на сільськогосподарські підприємства

Вирішення питання зайнятості населення районів неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями сільськогосподарської сфери. Протягом 10 місяців Романівська філія плідно співпрацює з ТОВ СП«Нібулон», що займається вирощуванням зернових культур та технічних культур і є одним з найбільших підприємств району. З початку поточного року на підприємстві отримали постійне місце роботи більше 50 безробітних осіб.

У випадку, якщо безробітний не має достатніх професійних навичок або досвіду, служба зайнятості організовує його стажування безпосередньо на базі підприємства. За час такого стажування особи зі статусом безробітного вдосконалюють свої професійні якості, адаптовуються на майбутньому місці праці до умов виконання робіт, до обладнання, технології та колективу.

Загалом протягом 2020р. до Романівської райфілії подали 176 вакансій 10 сільськогосподарських підприємств, що зареєстровані на території району. Вакансії укомплектовано 100%, тобто 176 безробітних знайшли бажану роботу.

До підприємств, які найбільше працевлаштували жителів району входять: ТОВ СП Нібулон - працевлаштовано 51 особу з числа безробітних, Печанівське СТОВ - 45, ТОВ "Камінське Агро" - 40, ПП Метагро - 15, СТОВ Б.Хмельницького - 11.

Тож, висловлюємо шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.
Погода, Новости, загрузка...