Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 25 червня 10:59
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 ноября 2020, 08:49

В Житомирській області виявлено та нейтралізовано нелегальне виробництво фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів

Під час досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.204 КК України, в ході проведення слідчих дій співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області виявлено та нейтралізовано нелегальне виробництво фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів.

«Виробничі площі» знаходились в гаражних приміщеннях, на території закинутих промислових зон одного із районних центрів Житомирщини.

Виготовлявся фальсифікат шляхом змішування низькоякісної сировини з базовими мастилами та іншими домішками, що значно збільшувало об’єм, водночас знижуючи властивості та характеристики «пального».

Реалізація сурогату проводилась за допомогою налагодженої схеми, через низку посередників, в нелегальних пунктах продажу, а також через авто-заправочні станції.

В ході санкціонованих судом обшуків податківцями вилучено автоматизовані лінії для змішування, велику кількість ємностей, об»ємом 200, 450, 1000 літрів, товарно-транспортні накладні чорнову бухгалтерію та ПММ.

Також було проведено обшуки на одній з нафтобаз області. За результатами обшуків вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму понад 90 млн.грн.

В даний час призначено ряд експертиз з метою встановлення відповідності вилучених ПММ до вимог ДСТУ.
Погода, Новости, загрузка...