Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 25 червня 10:13
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 ноября 2020, 09:07

Рятувальники Коростенщини і громадськість мають намір співпрацювати у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту

18 листопада рятувальники Коростенщини підписали Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Відродження та захист Полісся».

Взаємодія відбуватиметься у напрямку організації заходів цивільного захисту населення та пожежної безпеки, а також запобігання виникненню надзвичайних ситуацій із залученням зацікавлених сторін та громадянського суспільства. Зокрема, сторони сприятимуть у створенні місцевих та добровільних пожежно-рятувальних команд на території спроможних громад. А також братимуть участь у впровадженні тут комплексу заходів цивільного захисту, а саме – створення систем оповіщення населення, організації укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту та його евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, організації хімічного захисту тощо.

За словами Сергія Рудзіка, очільника Коростенського міськрайонного відділу УДСНС області, є надія на залучення громадськості і до превентивних заходів з формування культури безпеки життєдіяльності населення, його обізнаності щодо прав та обов’язків у сфері цивільного захисту і готовності до свідомих практичних дій в умовах надзвичайних ситуацій. В розрахунку громадської організації «Відродження та захист Полісся» близько 150 осіб, можливість використовувати власний транспорт для проведення заходів.

Сьогодні важко уявити сучасний спосіб життя і спілкування без допомоги волонтерської і громадської спільноти, їхнього бачення існуючих проблем у сфері безпеки й докладання спільних зусиль для формування свідомої громадянської позиції у суспільстві щодо особистої та колективної безпеки. Рятувальники Житомирщини це оцінили і активно цьогоріч співпрацюють ще з однією громадською організацією «Мир на долоні», разом із якою навчають підростаюче покоління азам безпеки.
Погода, Новости, загрузка...