Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 01 березня 02:49
Анонси
В епіцентрі
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиків
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиків
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиківШколярка з Чуднівщини стала Чемпіонкою України з легкої атлетикиЖитомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 декабря 2020, 09:15

За позовом прокуратури Житомирщини припинено протиправне користування ставом вартістю понад 7, 5 млн грн

Бердичівською місцевою прокуратурою за результатом здійснення моніторингу встановлено порушення вимог земельного та природоохоронного законодавства при використанні водного об’єкту загальнодержавного значення.

Так, між Бердичівським міжрайонним управлінням водного господарства та приватним підприємцем у липні 2017 року укладено договір про надання послуг з оптимізації гідрологічного, гідрохімічного стану водного об’єкту (зариблення та виловлювання риби) загальною площею майже 40 га, що у селі Старий Солотвин Бердичівського району.

Проте ретельне вивчення умов цього офіційного документу засвідчило, що договір є удаваним, таким, що укладений сторонами з метою приховання угоди про оренду земельної ділянки водного фонду і водного об'єкту вартістю понад 7,5 млн грн.

Крім того, міжрайонне управління водного господарства не наділене повноваженнями щодо передачі ставу та земельної ділянки водного фонду в оренду, що є підставою визнання правочину недійсним.

З метою захисту інтересів держави, місцевою прокуратурою заявлено позов про визнання недійсним такого договору та припинення протиправного користування ставом, який Господарським судом Житомирської області задоволено в повному обсязі.
Погода, Новости, загрузка...