Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 01 березня 03:17
Анонси
В епіцентрі
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиків
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиків
Першими у Житомирській області будуть вакциновані понад 900 медиківШколярка з Чуднівщини стала Чемпіонкою України з легкої атлетикиЖитомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 декабря 2020, 11:45

Прикордонники Житомирського загону впродовж місяця вручили 20 протоколів про порушення ПДР

Прикордонники Житомирського загону під час виконання завдань зі здійснення в установленому порядку прикордонного контролю і пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів та вантажів, вручили двадцятьом іноземцям копії протоколів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху зафіксовані в автоматичному режимі. Протоколи були вручені під час виїзду осіб з території нашої держави через пункти пропуску «Виступовичі», що на Житомирщині та «Вільча» на Київщині.

Всі порушники, а саме 17-ть громадян Республіки Білорусь та 3-оє Молдови, перебуваючи на території України, порушили правила дорожнього руху керуючи автомобілями на іноземній реєстрації.

Нагадаємо, що з 19 листопада 2020 року функціонує система автофіксації порушень ПДР, яка реєструє порушення скоєні водіями авто на іноземній реєстрації, побудована з використанням сучасних програмно-апаратних засобів інформаційної взаємодії між МВС та ДПСУ. Дана програма дає можливість притягнути до відповідальності іноземних громадян, які заїхали на своїх транспортних засобах в Україну, за перевищення швидкості та порушення інших правил дорожнього руху. Так, при в'їзді в Україну авто на номерах іноземної реєстрації, прикордонники вносять в базу даних номер машини, прізвище і ім’я водія та його паспортні дані.

Згодом, якщо на цій машині перевищать швидкість, між Державною прикордонною службою і Національною поліцією відбувається автоматичний обмін інформацією щодо отримання співробітниками поліції даних, необхідний для складання постанови про порушення правил Дорожнього руху. Після винесення, постанова потрапляє в базу даних, яка автоматично спрацьовує на порушника під час перетину ним кордону. У разі несплати штрафу протягом 30-денного терміну іноземцям виноситься рішення щодо заборони в’їзду в нашу країну.

Наголосимо, що прикордонники здійснюють свою діяльність відповідно до чинного законодавства України.
Погода, Новости, загрузка...