Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 20 січня 17:16
Анонси
В епіцентрі
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникамГоловою Овруцької РДА призначено Артема МайданикаПоліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 января 2021, 15:20

Земельні ділянки вартістю 76,4 млн грн повернуто громаді після втручання прокуратури Житомирщини

Коростенською місцевою прокуратурою, за результатом проведеного моніторингу відкритих джерел щодо додержання земельного законодавства під час користування сільгоспугіддями, виявлено порушення у Народицькому районі.

Установлено, що Народицькою селищною радою у травні минулого року, на підставі попереднього договору оренди, надано приватному товариству у користування чотири земельні ділянки загальною площею понад 865 га вартістю 76,4 млн грн.

Таку значну площу сільгоспугідь, що належать до земель запасу Народицької селищної ради та розташовані за межами с. Новий Довгань, агропідприємство використовувало для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Однак користування землею на підставі попереднього договору порушує вимоги Закону України «Про оренду землі» та Цивільного кодексу України.
Крім цього, укладення такої форми документу сприяло уникненню проведення передбачених законодавством земельних торгів за участю інших суб’єктів господарювання.

Коростенською місцевою прокуратурою до Господарського суду Житомирської області заявлено позов про припинення агропідприємством неправомірної оренди сільгоспугідь загальною площею 865 га.

Вже під час розгляду справи судом товариство звільнило усі чотири земельні ділянки вартістю 76,4 млн грн та повернуло їх територіальній громаді.
Погода, Новости, загрузка...