Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 02:21
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 декабря 2011, 11:25

Верховна Рада виділить Житомиру 4 млн. грн. на пільгові перевезення

- На пленарне засідання Верховної Ради сьогодні внесли зміни до бюджету Верховної Ради в частині виділення Житомиру в розмірі 4 млн. грн
У Житомирі нормальна робота громадського електротранспорту під загрозою. Колектив трамвайно-тролейбусного управління вже 4-5 місяців не отримує зарпланю і готовий до стайків і зупинки транспорту.

Міський голова планує просити коштів у Верховної Ради, щоб залатати діри.

- На пленарне засідання Верховної Ради сьогодні внесли зміни до бюджету Верховної Ради в частині виділення Житомиру в розмірі 4 млн. грн. на пільгове перевезення громадян. Безумовно, це не та мінімальна сума в районі 7 млн грн, яка нам необхідна, плюс один млн. грн. за ці два місяці листопад - грудень, щоб розрахуватись за електроенегрію. А також на сесії буде розглядатись питання на виділення 1 млн грн на пільгове перевезення школярів. Завтра буде в Києві рада регіонів, де буде Сергій Миколайович Рижук, і буде пінімати це питання перед президентом і прем"єр міністром - сказав сьогодні голова міськради на восьмій сесії.

Також міський голова зазначив, що вжив всіх необхідних заходів, щоб зменшити збиток ТТУ, випустив 22 тролейбуси, 2 трамваї, збільшив дохід, та замість 12 млн грн боргу має 6 млн.
За матеріалами: http://zhitomir-online.com
Погода, Новости, загрузка...