Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 02:38
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 декабря 2011, 10:56

Житомир отримав обіцяні 5 млн на водоканал

«Кошти вже прийшли на казначейський рахунок по програмі «Питна вода» на реконструкцію хлораторної водопровідно-насосної станції
Як повідомляє кореспондент Інтернет-видання «Рупор Житомира», про це сьогодні, під час сесії повідомив мер Житомира Володимир Дебой.

«Кошти вже прийшли на казначейський рахунок по програмі «Питна вода» на реконструкцію хлораторної водопровідно-насосної станції. До речі місто Житомир отримало 100% на відміну від інших міст, які фактично у цьому році їх не отримають. З програми всього 60% профінансовано цих об’єктів. І ми радіємо що наш водоканал отримав ці кошти»

Як ми вже повідомляли, 30 листопада, міський голова Володимир Дебой зустрівся із Першим заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександром Аліповим.

Результатом цієї зустрічі стала домовленість щодо виділення 5 млн. грн. по програмі «Питна вода» на реконструкцію хлораторної водопровідно-насосної станції ІІ підйому та проведення заходів покращення якості питної води.
За матеріалами: Рупор Житомира
Погода, Новости, загрузка...