Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 серпня 19:38
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 июля 2021, 09:17

Забруднення підприємством довкілля у Коростенському районі та невиконання рішення суду – прокуратура розпочала два кримінальні провадження

Коростенською окружною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо забруднення атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров'я людей та довкілля відходами промислового виробництва внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров'я людей чи для довкілля (ч. 1 ст. 241 КК України).
Установлено, що підприємство, розташоване у с. Білокоровичі Коростенського району, яке займається переробкою деревини (виготовленням пелетів), здійснює несанкціоновані викиди тирси, пилу та інших речовин в атмосферне повітря, чим спричиняє забруднення атмосферного повітря та створює загрозу здоров’ю місцевим мешканцям.
Про скарги сельчан на постійне забруднення повітря тирсою та іншими відходами, зокрема, йшлося у сюжеті одного із центральних телеканалів.
Крім цього встановлено, що службовими особами підприємства допущено й інші порушення законодавства, а саме, умисне невиконання рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 03.03.2020, яким зупинено виробничу діяльність.
Коростенською окружною прокуратурою за встановленим фактом також розпочато кримінальне провадження ч. 2 ст. 382 КК України (невиконання судового рішення службовою особою).
Наразі матеріали обох кримінальних проваджень об’єднані в одне провадження та передано для проведення досудового розслідування до відділення № 2 поліції Коростенського райуправління поліції.
Коростенська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.
Погода, Новости, загрузка...