Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 серпня 20:08
Анонси
В епіцентрі
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих влад
Сергія Сухомлина обрано заступником голови Палати місцевих владУ Житомирі починають працювати інспектори з паркуванняУ Головному управлінні поліції Житомирщини стартували зустрічі керівництва з оперативниками та дільничнимиОлександр Федько: Безпека жителів Житомирщини є для нас пріоритетом
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 июля 2021, 10:29

Житомирські триатлети отримають фінансову підтримку з бюджету громади для участі у міжнародних змаганнях

Житомирські триатлети Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко отримають фінансову підтримку з бюджету громади для участі у міжнародних змаганнях. Сесія міської ради прийняла рішення про виділення з місцевого бюджету відповідних коштів: 150 тис. грн - для участі у міжнародних змаганнях Юлії Єлістратової та 85 тис. грн. - Єгора Мартиненка.

Спортсмени - члени Національної збірної команди України з триатлону.

Федерація звернулася до міської ради з клопотанням щодо часткового фінансування заходів, у яких візьмуть участь успішні житомирські спортсмени.

Довідково:

Юлія Єлістратова - майстер спорту України міжнародного класу, член основної збірної штатної команди України з триатлону, учасниця 3-х Олімпіад: 2008, 2012, 2016 років. Здобула ліцензію на участь в Олімпійських іграх в Токіо. Номер рейтингу в Україні – 1. На світових кубках з триатлону здобула 9 нагород (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові). Останні досягнення на кубках світу датовані 2018 роком. Володарка кубку Європи 2014-2016, 2018 років.

Багаторазова переможниця чемпіонатів України з триатлону, остання перемога 10-11 липня 2021 р. (м.Хмельницький).

Єгор Мартиненко - майстер спорту України міжнародного класу, член основної збірної штатної команди України з триатлону. Номер рейтингу в Україні – 5. Бронзовий призер чемпіонату світу з акватлону 2015 року.

Володар кубку Європи в загальному заліку 2016 року.

Багаторазовий призер чемпіонатів України з триатлону, остання нагорода - III місце, 10-11 липня 2021 р. (м.Хмельницький).
Погода, Новости, загрузка...