Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 20 січня 03:35
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєкту
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєкту
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєктуНа Житомирщині тривають перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантинних умовСергій Сухомлин: Монополіст «Житомиргаз» всупереч позиції Уряду та Президента піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 разаТарифи на газ врегульовано на державному рівні та підвищуватися не будуть, — Наталія Остапченко
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 октября 2021, 15:30

Сотню гектарів землі вартістю майже 200 млн грн коледж незаконно передав у користування товариству

Новоград-Волинською окружною прокуратурою заявлено позов про визнання недійсним договору щодо надання коледжем приватному товариству у користування понад 100 га землі та зобов’язання повернути її.

Наразі Господарським судом Житомирської області у справі відкрито провадження.

Йдеться про те, що технолого-економічний фаховий коледж, філія якого в Новоград-Волинському районі, у квітні 2021 року уклав із товариством з обмеженою відповідальністю договір про спільний обробіток землі сільськогосподарського призначення площею 106 га.

Приватне товариство на значній площі землі вартістю майже 200 млн грн засіяло зернові, зібрало врожай та отримало прибуток.

Проте встановлено, що сільгоспугіддя передані неправомірно, оскільки земля, що перебуває у постійному користуванні навчального закладу, може використовуватися лише для ведення дослідних і навчальних цілей, а не для підприємницької діяльності.

З огляду на порушення вимог чинного законодавства та статутної діяльності державного навчального закладу, окружною прокуратурою вжито заходів представницької характеру до повернення земельної ділянки
Погода, Новости, загрузка...