Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 20 січня 03:33
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєкту
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєкту
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєктуНа Житомирщині тривають перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантинних умовСергій Сухомлин: Монополіст «Житомиргаз» всупереч позиції Уряду та Президента піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 разаТарифи на газ врегульовано на державному рівні та підвищуватися не будуть, — Наталія Остапченко
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 ноября 2021, 10:40

За втручання прокуратури Житомирщини територіальній громаді повернуть земельну ділянку з родовищем граніту вартістю понад 5,3 млн грн

Позов Коростишівської окружної прокуратури до приватного товариства про повернення земельної ділянки з родовищем граніту площею понад 4 га вартістю більше 5,3 млн грн Господарським судом Житомирської області задоволено у повному обсязі.

Прокуратурою встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю тривалий час, із жовтня 2004 року, на підставі договору орендувало для видобутку граніту зазначену земельну ділянку, яка розташована неподалік с. Рудня Шляхова Хорошівської ОТГ.

Проте коли строк дії договору закінчився (жовтень 2018 рік), орендар не уклав нового договору та не повернув землю. Натомість продовжив користуватися земельною ділянкою.

За втручання прокуратури товариство зобов’язали у судовому порядку повернути ділянку землі Хорошівській територіальній громаді.
Погода, Новости, загрузка...