Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 20 січня 03:58
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєкту
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєкту
На Житомирщині поліцейські завдяки громадській організації стали учасниками міжнародного проєктуНа Житомирщині тривають перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантинних умовСергій Сухомлин: Монополіст «Житомиргаз» всупереч позиції Уряду та Президента піднімає тариф за розподіл газу у 2,5 разаТарифи на газ врегульовано на державному рівні та підвищуватися не будуть, — Наталія Остапченко
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 ноября 2021, 10:58

На Житомирщині понад 80% витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок замовлено онлайн

Упродовж січня-жовтня поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області видали 66 112 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

Переважну більшість з них надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн – 53 295 (80,6%). Через Центри надання адміністративних послуг надано 12 817 (19,4%) витягів.

Найбільше таких документів видано щодо земельних ділянок, які розташовані на території Житомирського району – 25 857 (39,1%).
Погода, Новости, загрузка...