Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 30 червня 10:49
Анонси
В епіцентрі
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів ЄвропиМер Житомира після зустрічі з військовими на Сході: Дух наших хлопців – просто шалений!Окупанти ракетами вдарили по гуртожитку в Житомирі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 мая 2022, 17:00

Надходження до бюджету від підприємств металургійної промисловості Житомирщини зросли на 11 відсотків

Металургія є одним з найстаріших виробництв у світі. Це система виробництв важкої промисловості, що пов'язані з добуванням металів із руд або металовмісних речовин, а також сплавів з наданням їм необхідних властивостей. З розвитком наукомісткого виробництва кольорові метали набувають особливого значення, - найбільше ціняться мідь та алюміній.

З початку року підприємствами області, що займаються металургійним виробництвом, виробництвом готових металевих виробів, крім машин і устаткування, реалізовано споживачам промислової продукції (товарів, послуг) на суму 179 мільйонів гривень, що склало понад 4 відсотка загальнообласного обсягу реалізації продукції промисловості.

Незважаючи на спад обсягів виробництва продукції у січні 2022 року до січня 2021 року на 9,7 відсотка у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів сплата до Державного бюджету зросла за порівняльні періоди на 10,5 відсотка, або на 2,7 мільйона гривень більше та складає 28,4 млн гривень.
Погода, Новости, загрузка...