Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 11:29
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 марта 2023, 08:08

У Барашівській територіальній громаді з’явиться вихователь безпеки

Меморандум про це 9 березня в Головному управлінні Нацполіції області підписали правоохоронці, рятувальники, освітяни та представники громади.

Заступник начальника ГУНП Артем Лисогор відзначив позитивні сторони проєкту:

- Ми розпочали реалізацію цієї всеукраїнської ініціативи на території області цього року і переконані, що будемо її активно розвивати, адже безпека в освітньому середовищі, тим більше у наших воєнних реаліях, - це однозначно пріоритет і для поліції, і для педагогів, і для громад.

Заступник очільника УДСНС Олександр Кравець, у свою чергу, висловив переконання, що до перших двох громад Житомирщини, які уже підписали Меморандуми про співпрацю найближчим часом доєднаються й інші.

Голова Барашівської територіальної громади Олександр Зінченко повідомив, що уже визначено кандидата на посаду спеціаліста із безпеки в освітньому середовищі і 13 березня вона розпочне підготовку за спеціалізованою програмою у м. Києві, а відтак у середині квітня приступить до роботи безпосередньо у навчальних закладах громади.

Нагадаємо, основне завдання вихователя безпеки – це виявлення і припинення правопорушень у межах навчального закладу, участь у превентивних заходах і внесення пропозицій для покращання безпеки дітей у школі.

Саме на цьому й акцентувала увагу присутніх заступник директора департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації Світлана Близнюк.

Свої наміри та зобов’язання учасники підтвердили, підписавши відповідний Меморандум про впровадження проєкту.
Погода, Новости, загрузка...