Субота, 20 квітня 06:18
Анонси
В епіцентрі
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату УкраїниЖитомирська волонтерка закликає містян продовжувати допомагати захисникамПроектна команда «Лабораторії підприємництва» взяла участь у тренінгу з підсилення спроможності громадЖитомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.

4 июля 2011, 10:05

Житомирський ФК "Арсенал" обіграв вдома СК "Коростень" в аматораській лізі

Яскраву перемогу здобув житомисрький ФК "Арсенал" в черговому турі чемпіонату україни з футболу серед аматорів.

В домашньому матчі, який відбувся на стадіоні "Спартак" 29 червня, житомиряни зрахунком 3:1 обіграли СК "Коростень".

Перед матчем цілий день йшов дощ, так що поле було мокрим і слизьким. А відтак гра видалась доволі травматичною. Для одного з гравців ФК "Коростень" навіть викликали швидку настадіон черезтравму голови.

Перший тайм проходив за відносно рівної боротьби, обидві команди мали шанс відзначитись. Але першим рахунок відкрив "Арсенал". Відігратись до кінця тайму гостям так і не вдалось.

А в другому таймі коростенці пішли в наступ і створили декілька небезпечних моментів біля воріт Арсеналу. І їм таки вдалось зрівняти рахунок. Житомирянам знадобився деякийчас, щоб трохи оговтатись і піти в наступ. Як резальтат - два забиті м'ячі за п'ятьхвилин. Один з яких - зі штрафного.

Відтак 3:1 і "Арсенал" здобув чергові три очки в аматорах.

В іншихматчах туру "Авангард" (Новоград-Волинський) вдома поступився львівському ФК «Самбір» 1:5 (0:2), а «Збруч» (Волочиськ) обірав ОДЕК (Оржів) 2:1 (1:1)