Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 18 квітня 23:55
Анонси
В епіцентрі
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату УкраїниЖитомирська волонтерка закликає містян продовжувати допомагати захисникамПроектна команда «Лабораторії підприємництва» взяла участь у тренінгу з підсилення спроможності громадЖитомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 января 2012, 10:30

Медична допомога на рівні вимог МОЗ для тих, хто перебуває в Лікарняній касі

Десятого січня 2012 року відбулося зібрання лікарів-експертів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області»(ЛК).

Як повідомив виконавчий директор – Володимир Станіславович Мишківський - у минулому році було зроблено багато для того, щоб пацієнти-члени ЛК при необхідності отримували медичну допомогу, яка б відповідала вимогам МОЗ України. З 1 січні 2012 року дотримування стандартів лікування, клінічних протоколів є обов’язковим для всіх медичних закладів відповідно до закону України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо вдосконалення надання медичної допомоги». Спільно з УОЗ підготовлений і впроваджений у діяльність лікувально-профілактичних закладів лікарський формуляр, який поповнився новими медичними препаратами, котрі відповідають міжнародним стандартам якості; багато років поспіль застосовуються Локальні клінічні протоколи у нашому регіоні. ЛК постійно вдосконалює свої форми та методи роботи, дбаючи про тих, хто перебуває в організації. Розпочаті пілотні проекти з попередження виникнення інсультів, інфарктів та ускладнень перебігу бронхіальної астми.

Розширилися можливості відновлення в БО «Лікарняна каса Житомирської області» для тих, хто з певних причин припинив членство в організації. Минулого року цим скористалося 1341житель області. Активно повертаються до Лікарняної каси трудові колективи підприємств, організацій. Це зробили, зокрема, 181 працівник ПАТ «Житомиробленерго», 237 медичних працівників.

Для спрощення сплати добровільних пожертвувань розміщено 20 терміналів у лікувальних закладах області. Це дозволяє без комісії, швидко та без черг » сплатити добровільні пожертвування. Для цього вам необхідно мати платіжну чи пенсійну картку будь-якого банку.

Заступник виконавчого директора Сергій Миколайович Грищук поінформував про запровадження обновленої програми обліку медикаментів у ЛПЗ, що допоможе оперативно визначати залишки ліків не лише на складі, а й у відділеннях, термін їх придатності, здійснювати переміщення медикаментів із відділення у відділення. Покращиться контроль за отримання ліків кожним пацієнтом.

-У листопаді надано медичну допомогу у 28 410 випадках на суму 2 240 240 грн. Проліковано 10 618 пацієнтів на суму 1 894 342 грн., - розповіла лікар-експерт Ірина Антонівна Білоус. - Медичну допомогу на суму більше 1 тисячі грн. отримали 158 хворих, зокрема, у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського – 91, в Житомирській ЦМЛ №1 – 21, в Житомирській ЦМЛ № 2 – 8, Коростенській ЦМЛ – 7 хворих).

Найбільше недоліків при лікуванні членів ЛК виявлено у Лугинській ЦРЛ – 16 %, Андрушівській і Радомишльській ЦРЛ – по 15 %, Новоград – Волинському міськрайТМО – 13 %, Коростенській ЦРП – 11 %, у Червоармійській і Олевській ЦРЛ – по 9 %; найменше – у Чуднівській,

Володар-Волинській ЦРЛ – по 3 %, Черняхівському рай ТМО – 2 %, Коростенській ЦМЛ – 1 %.

Основна частина недоліків по хірургічному профілю стосується правильного призначення антибіотиків згідно з наказом № 502 «Про затвердження клінічного протоколу з антибактеріальної профілактики в хірургії, травматології, акушерстві та гінекології при планових оперативних втручаннях». Не у всіх ЛПЗ застосовується ступенева терапія як метод щоденної тактики ведення хворих, який має такі переваги: досягнення клінічного ефекту при переході на пероральний препарат, зручність, фармако -економічна доцільність, зниження ризику можливих ускладнень.

Про експертний аналіз вікових протипоказань при застосуванні ліків у педіатрії повідомив лікар-експерт Ємільчинської ЦРЛ Михайло Іванович Курносов. У закладі, де працює Михайло Іванович, активно вивчається це питання, сформовано невеликий довідник, де вказано віковий ценз при застосуванні певних медичних препаратів.

Наступне засідання лікарів-експертів ЛК, на якому будуть підведені підсумки діяльності за 2011 рік, проходитиме у лютому.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...