Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 24 лютого 02:46
Анонси
В епіцентрі
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбо
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбо
Житомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’яЖитомирські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг з ДонеччиниЗеленський нагородив відому житомирську волонтерку Юлію Толмачову орденом Княгині Ольги І ступеня

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

11 февраля 2024, 12:37

У Вересах зафіксовано випадок сказу

Про смерть тварини — кота-метиса — повідомила власниця. Саме вона звернула увагу на раптову смерть улюбленця без особливих клінічних ознак. Після дослідження біологічного матеріалу тварини було отримано позитивний результат. Кіт не був щеплений проти сказу. Карантин у Вересах оголошено на 60 днів.

В обійсті, де помер кіт, також утримуються собаки, ще один кіт, корова і теля. З них щепленою була тільки корова. Тварин наразі вакциновано. Територія домоволодіння дезінфікована. У селі Вереси нараховується близько 80 корів. Деякі власники худоби відмовляються надавати доступ до тварин для проведення щеплення. Однак, вакцинувати тварин потрібно обов’язково раз на рік.

Молоко та м’ясо хворої тварини також несе пряму загрозу життю людини. Державна ветеринарна клініка робить це безоплатно!

Нагадуємо, у випадку укусу хворої тварини необхідно негайно звернутися до лікаря.

В травмпунктах лікарень Житомирської громади є антирабічна вакцина.
Погода, Новости, загрузка...