Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 20 липня 09:31
Анонси
В епіцентрі
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської радиКостянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 июня 2024, 13:41

Лісокористувачі Житомирщини сплатили 99 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісу

Про це повідомляє Головне управління Державної податкової служби у Житомирській області.

«За січень-травень цього року лісокористувачі Житомирщини сплатили до місцевих бюджетів 51,1 млн гривень рентної плати за спеціальне використання лісу, до державного бюджету перераховано 47,8 млн гривень. Надходження з цього платежу до державного бюджету, враховуючи незмінність кола платників та встановлених ставок, забезпечено на рівні відповідного періоду минулого року» – інформує в.о. начальника ГУ ДПС у Житомирській області Олександр М’ясковський.

Всього на території області здійснють діяльність по заготівлі деревини 13 філій ДСГП «Ліси України» та 10 лісогосподарських підприємств агропромислового комплексу.

Згідно з п. 256.1 ст. 256 Податкового кодексу України платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів є лісокористувачі – юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи з джерел їх походження з України або виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, фізичні особи (крім фізичних осіб, які мають право безоплатно без видачі спеціального дозволу використовувати лісові ресурси відповідно до лісового законодавства), а також фізичні особи – підприємці, які здійснюють спеціальне використання лісових ресурсів на підставі спеціального дозволу (лісорубного квитка або лісового квитка) або відповідно до умов договору довгострокового тимчасового користування лісами.

Фахівці Головного управління ДПС у Житомирській області звертають увагу платників податків, які користуються природними ресурсами, на необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати до бюджетів належні суми рентної плати за спеціальне використання лісу.
Погода, Новости, загрузка...