Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 20 липня 10:21
Анонси
В епіцентрі
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської радиКостянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 июня 2024, 15:27

Екоінспекцією в центрі Житомира знову виявлено несанкціоноване звалище

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища ДЕІ Поліського округу в ході розгляду звернення на «гарячу лінію» щодо несанкціонованого звалища відходів поблизу житлового будинку, що розташований по вул. Старий Бульвар, 14 у м. Житомир, здійснено виїзд та проведено обстеження зазначеної території, в результаті якого підтверджено викладену у зверненні інформацію.

Пунктом 2 статті 26 Закону України «Про управління відходами» визначено, що до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері управління відходами належить у тому числі: організація управління побутовими відходами, відходами будівництва та знесення; забезпечення ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ у межах населених пунктів; організація роботи пунктів роздільного збирання побутових відходів; надання інформації, проведення роз’яснювальної та просвітницької роботи серед населення щодо управління відходами тощо.

Виявлення та облік відходів, власник яких не встановлений, здійснюється у відповідності до вимог статті 12 Закону України «Про управління відходами».
Згідно даної норми, повноваження щодо таких відходів в межах населених пунктів належить до компетенції органу місцевого самоврядування, в даному випадку – Житомирської міської ради.

Враховуючи вищевикладене, Державна екологічна інспекція Поліського скерувала лист на Житомирську міськраду округу щодо необхідності прийняття рішень та вжиття заходів передбачених вимогами статті 12 Закону України «Про управління відходами».

Про результати розгляду та вжиті заходи Інспекція має бути проінформована з наданням підтверджуючих документів та фото у встановлені законодавством терміни.
Погода, Новости, загрузка...