Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 20 липня 09:04
Анонси
В епіцентрі
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської радиКостянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 июня 2024, 16:57

Рятувальники Житомирщини отримали спецтехніку

19 липня рятувальники Житомирщини отримали чотири одиниці спецтехніки, чим поповнили свій автопарк. Два пожежних автомобілі закуплено за кошти з державного бюджету за заявкою Головного управління ДСНС в області. Вони укомплентовані на базі Ford та можуть перевозити по 8 тонн води, залучатимуться до ліквідації пожеж і проведення рятувальних робіт. Вже зараз одна із автівок прямує до Звягельщині, інша стане на бойве чергування у Житомирі.

Ще два пожежних авто — DENNIS FIRE та SCANIA були передані від неурядової Британської благодійної організації у рамках допомоги від FIRE AID. Ці авто в гарному технічному стані та мають відмінні тактико-технічні характеристики, що дозволить ефективніше боротися з надзвичайними подіями, та, в свою чергу, підвищить захист та безпеку громадян. Слід зазначити, що з початку повномасштабного вторгнення це вже не перша така допомога підрозділам ДСНС області від цієї організації.
Погода, Новости, загрузка...