Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 20 липня 09:51
Анонси
В епіцентрі
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської радиКостянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 июня 2024, 10:02

На території громади у Житомирському районі Інспекцією виявлено порубку дерев на майже 6 млн грн

6 червня 2024 року в ході проведення рейдових заходів на території Харитонівської ТГ Житомирського району на земельній ділянці комунальної власності між селами Розкидайлівка та Рудня державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу встановлено факт незаконної порубки 582 дерев різних порід.

Особи, причетні до вчинення обумовленої порубки, на момент обстеження були відсутні.

"У зв'язку з тим, що в діях осіб, що вчинили зазначену порубку, містяться ознаки кримінального правопорушення в порядку статті 214 КПК України на місце було викликано слідчо-оперативну групу .

Сума обрахованих Інспекцією збитків, завданих навколишньому природному середовищу зазначеною порубкою, склала понад 5 млн 978 тис. грн.
Наразі Інспекцією надіслано лист до правоохоронних органів для вжиття заходів для встановлення винних осіб", - повідомив начальник ДЕІ Поліського округу Євгеній Медведовський.
Погода, Новости, загрузка...