Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 20 липня 09:01
Анонси
В епіцентрі
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської ради
Галину Шиманську обрали секретарем Житомирської міської радиКостянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 июня 2024, 08:45

Житомирські аудитори виявили майже 1 млрд грн порушень за 5 місяців 2024 року

За 5 місяців 2024 року працівники Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели 216 моніторингів та 8 перевірок процедур закупівель. Під час цих заходів було охоплено контролем понад 1,3 млрд грн. Виявлено порушень законодавства на загальну суму 955,1 млн грн, з яких 24,9 млн грн – втрати фінансових ресурсів.

Зокрема, у 106 випадках виявлено порушення замовниками законодавства під час розгляду тендерних пропозицій, їх відхилення (не відхилення) та не відміни торгів. У 45 випадках було порушено порядок оприлюднення інформації про закупівлю. Також у 9 випадках замовники порушили законодавство щодо здійснення закупівель без застосування відповідних процедур або щодо правомірності вибору та застосування процедур закупівель. У 20 випадках виявлено порушення законодавства під час укладання договорів про закупівлі та внесення до них змін, в 13 випадках – під час безпосереднього їх виконання. Ще у 107 випадках зафіксовано інші порушення у сфері закупівель.

За результатами проведених моніторингів замовники відмінили 16 процедур закупівель на суму 31,7 млн грн та розірвали 67 договорів на суму 197,7 млн грн.

У зв'язку з виявленими порушеннями законодавства у сфері закупівель 25 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, 13 – до матеріальної, 9 – до адміністративної. За матеріалами перевірок закупівель також розпочато 5 досудових розслідування.
Погода, Новости, загрузка...