Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 03 грудня 15:55
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 июля 2011, 12:43

В дитячих навчальних закладах Житомира будуть додатково доочищувати питну воду

Як передбачено в міській програмі по доочистці води, першочергово буде побудовано 10 таких
Виконком міськради надав дозвіл комунальному підприємству «Житомирводоканал» на проектування розміщення відповідного обладнання в соціальних закладах.

Як передбачено в міській програмі по доочистці води, першочергово буде побудовано 10 таких установок. До цього списку потрапили загальноосвітні школи № 21 та 26, перша і 23 гуманітарні гімназії, екологічний ліцей, центри розвитку дитини № 53, 55 та 68 і навчально-виховні комплекси № 59 та 65.

Загальна вартість виконання даного проекту складає 3,5 мільйони гривень. Фінансування проводиться з міського і державного бюджетів, зазначив заступник мера Микола Боровець. Перший пункт доочистки води планується побудувати вже до кінця місяця.

20 минут
Погода, Новости, загрузка...