Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 20 січня 18:14
Анонси
В епіцентрі
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникамГоловою Овруцької РДА призначено Артема МайданикаПоліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 марта 2012, 11:14

У Житомирі відбулася регіональна рада підприємців. Відео

Підприємці і влада партнери, у своїх відносинах вийшли на рівень тісної співпраці, - такі засади озвучили керівники області та керівники підприємств на засіданні регіональної ради підприємців. Такі бізнесово-владні зібрання є періодичними, і на думку її учасників дієвими.

Рада підприємців на теренах області діє з 2011 року, проте результати такого короткострокового існування ради мають досить вагомі результати. Бізнес на Житомирщині творять майже 150 тисяч об’єктів господарювання, частка малого та середнього бізнесу найбільша 84%, саме їм належить чи не найважливіша фінансова місія в області, наповнювати бюджет, згідно статистики, яку озвучив голова облдержадміністрації Сергій Рижук, підприємці із цим справляються, в минулому році збільшивши свою частку надходжень на 60%.

Обласна влада дає можливість працювати бізнесу, останній відплачує поповненням бюджету, на засіданні ради підприємців, голова ради неодноразово наголошував, що нині в особі голови обласної ради Йосипа Запаловського та голови обласної державної адміністрації Сергія Рижука вбачають партнерів, хоча і розуміють деякі бізнесові питання не підвладні регіональному рівню.

У 2012 році малий та середній бізнес в пріоритеті, в області згідно програми розвитку визначено напрямки фінансування малого підприємництва.

За матеріалами: ЖОДТРК
Погода, Новости, загрузка...