Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 17 січня 02:12
Анонси
В епіцентрі
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникамГоловою Овруцької РДА призначено Артема МайданикаПоліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 марта 2012, 10:49

Віталій Журавський отримав від житомирян 67 тисяч листів. Відео

У Радомишлі відбулася низка зустрічей радника Президента України Віталія Журавського із жителями міста. Вони розповіли про свої проблеми, серед яких неякісна питна вода, поганий стан доріг тощо. Чимало жителів міста скаржилися на скрутне матеріальне становище. Благодійний фонд Віталія Журавського відгукнувся на ці прохання і виділив кошти тим людям, які опинилися у скрутних фінансових умовах.

Подібні зустрічі з Віталієм Журавським в області відбуваються систематично. Цього дня, попри негоду, до міської гімназії та до парку прийшли багато людей. Вони бажали поспілкуватися з радником Президента України Віталієм Журавським. Радомишляни ділилися своїми проблемами та ставили запитання.

Євгенія Ігнатьєва – жителька Радомишля:
«Щоб нам какую то допомогу дали, это самое, щоб зробили дороги, воду, это самое, пьем воду ржавую, это самое, 10 гривен платим за куб, а нельзя пользоваться, очень дорого, очень, очень»

Голова благодійного фонду Віталій Журавський розповів присутнім про свою діяльність та перевірив чи отримали радомишляни благодійну допомогу. Адже нещодавно пенсіонери, багатодітні сім’ї, люди з особливими потребами та самотні – майже п’ять тисяч жителів Радомишля отримали чотириста тисяч гривень матеріальної допомоги від благодійного фонду Віталія Журавського. В Житомирській області подібна акція проходить вдруге.

Віталій Журавський – радник Президента України:
«Я отримав 67 тисяч листів. Найбільше таких литсів було, наприклад, по Малину, таким чином ми розширили там межі паркової зони, межі місцевого кладовища. Якщо у вас є якісь проблеми , пишіть. В міру своїх можливостей я завжди стану вам на допомогу.»

За матеріалами: ЖОДТРК
Погода, Новости, загрузка...