Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 17 січня 01:55
Анонси
В епіцентрі
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникамГоловою Овруцької РДА призначено Артема МайданикаПоліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 марта 2012, 15:56

Ревізори Житомирщини від початку року забезпечили відшкодування втрат на суму 7,1 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області впродовж січня – лютого ц.р. відшкодували втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 7,1 млн грн.

Зокрема, у лютому ц.р. завдяки діям ревізорів відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 4 млн грн.

Так, забезпечено відшкодування втрат на суму 241 тис. грн в обласному лікувальному центрі вертебрології і реабілітації Житомирської облради. Загалом під час позапланової перевірки державних закупівель на зазначеному об’єкті встановлено проведення зайвих виплат бюджетних коштів унаслідок оплати завищених обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт у відділенні радонолікування на суму майже 531 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 1 січня 2009 року по 21 березня 2011 року.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...