Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 17 січня 01:51
Анонси
В епіцентрі
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогами
Житомирський баскетбольний клуб завершив сезон 2020 року перемогамиДО УВАГИ! Триває прийом заяв на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникамГоловою Овруцької РДА призначено Артема МайданикаПоліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 марта 2012, 17:12

На Житомирщині задоволені пілотним проектом по встановленню котлів компанії «Крігер енерго»

14 березня відбулося позачергове засідання правління громадської ради за участю заступника голови облдержадміністрації Віктора Куницького. Предметом розгляду було вивчення ситуації, що склалася навколо Житомирської обласної психіатричної лікарні.

На необхідності енергозбереження і переходу на альтернативні і місцеві енергоресурси як на рівні держави, так і в області зокрема наголосив Віктор Куницький. Враховуючи сприятливі умови, що склалися в регіоні стосовно наявності торфових родовищ, більше 1 млн. га лісів, актуальним для області є впровадження енергозберігаючих технологій. На Житомирщині створена і працює комплексна програма заходів енергозбереження, на реалізацію якої спрямовано 62 млн. грн. Однак виконання програми потребує більших коштів, тому необхідно залучати приватний капітал, інвесторів.

Думку щодо переведення бюджетних закладів області на альтернативні види опалення підтримав і начальник головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Василь Сухораба. За його словами, левову частку бюджетних витрат складають розрахунки за енергоносії. Місцеві бізнесові структури пропонують свої послуги, які зменшують витрати на теплопостачання майже удвічі. Так, котли компанії „Крігер енерго” встановлені на 12 котельнях, що опалюють державні заклади. Цей пілотний проект дав позитивний результат і буде продовжений, оскільки питання економії державних коштів є одним з найголовніших.

Нічого проти енергозбереження і енергозберігаючих технологій не має й головний лікар Житомирської обласної психіатричної лікарні Віктор Шумлянський. Однак, повідомив він, котельня, яка обслуговує лікарню, сучасна, потужна і працює на газовому опаленні, а обладнання фірми „Крігер енерго”, яка активно пропонує свої послуги, використовує тверде паливо. То чи є доцільним і економічно обгрунтованим поруч із наявною сучасною котельнею будувати ще одну? – питає головний лікар. Щоб довести переваги переходу на інший вид опалення, потрібні розрахунки фахівців, висновки експертів.

З цими словами керівника лікарні погодилася начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Ганна Ємченко. Треба ретельно вивчити питання, озброїтись експертним висновком, вирахувати економічний ефект, а потім приймати рішення.

Громадська рада, нагадав її керівник Олег Умінський, який провів засідання, є дорадчим органом і після остаточного вирішення питання надасть свої рекомендації облдержадміністрації.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...