Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 03 грудня 16:22
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 июля 2011, 21:09

Влада вважає, що Житомирське ТТУ має заробляти гроші

Згідно закону ми повинні отримувати щомісячну зарплатню за роботу. Ми її не отримуємо вже
Заборгованість по зарплаті працівникам Житомирського трамвайно-тролейбусного управління продовжує зростати. За словами працівників ТТУ з березня вони отримують лише третю-четверту частину заробітної платні:

«Згідно закону ми повинні отримувати щомісячну зарплатню за роботу. Ми її не отримуємо вже четвертий місяць. Як нам годувати сім'ї, якщо в нас працюють водіями і чоловік, і дружина, які мають по двоє-троє дітей.

Мер Дебой нам каже, щоб ми заробляли собі гроші самі, бо вони нам грошей не дадуть. А як ми маємо їх заробляти якщо ми перевозимо лише пільговиків. Виручка в нас впала, незважаючи на те, що проїзд подорожчав» – розповів водій тролейбуса, член вільної профспілки Володимир Чипорнюк.

Натомість у погляді на вирішення цієї проблеми думка обласної та міської влади повністю збігаються: житомирське ТТУ саме повинно заробляти на себе гроші. Губернатор Сергій Рижук відзначив, що постійно виділяючи кошти на погашення заборгованості по зарплаті працівників ТТУ, обласна влада проблему не вирішить. Адже заборгованість буде накопичуватися знову і знову. Міський голова Житомира Володимир Дебой додає: в ТТУ є можливість заробляти більше коштів за рахунок інших своїх ресурсів:

«Ми будемо звертатися до облдержадміністрації, щоб вони переглянули порядок виділення субвенцій, і щоб сума, достатня для ТТУ була закладена в бюджет області. Але це знімає відповідальності з ТТУ. Адже у них є маса своїх резервів і новий керівник якраз налаштований на те, щоб ці резерви залучати. Тобто треба економити, треба заробляти кошти і вже потім ту частину, якої недостає, отримати з бюджету держави»

На сьогодні трамвайно-тролейбусне управління є рекордсменом по невиплаченим зарплатам в місті – борг сягнув вже майже двох з половиною мільйонів гривень.

житомир ньюс
Погода, Новости, загрузка...