Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 03 грудня 15:07
Анонси
В епіцентрі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районі
Поліція працює на місці ДТП у Житомирському районіCOVID-19 на Житомирщині: зареєстровано вже 171 летальний випадокСуд визнав, що газета «20 хвилин Романів» опублікувала  НАКЛЕП  на Віктора Развадовського і ЗОБОВ’ЯЗАВ  СПРОСТУВАТИ його, а також ВИПЛАТИТИ завдану моральну шкоду"Герой-рятувальник року": двоє юнаків з Житомирщини отримали нагороди за мужність і відвагу
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 июля 2011, 19:26

На Житомирщині відчутно збільшилося навантаження на митників

За останній рік навантаження на митників відчутно збільшилося. І хоч цю службу також не
Житомирська митниця запросила журналістів на прес-конференцію, аби похвалитися перед медійниками своїми здобутками за останнє півріччя. Звітував про високі цифри головний митник області Микола Тимошенко.

За його словами, зусиллями працівників митниці, державний бюджет за останні 6 місяців став важчим більш, як на 2 мільярди гривень. Миколу Тимошенка тішить той факт, що за останні півроку його підлеглі своєю наполегливою і невсипущою працею поповнили державний бюджет на кілька мільярдів гривень.

За останній рік навантаження на митників відчутно збільшилося. І хоч цю службу також не оминуло сумнозвісне скорочення кадрів, все ж працівники митниці не лише не зменшили об’ємів роботи, а й навіть збільшили їх. За словами Миколи Тимошенка сьогодні в півтора рази більше доводиться оформлювати вантажних декларацій. На стільки ж збільшився і пасажиропотік. Що ж до зовнішньоекономічної діяльності, то тут в три рази зріс товарообіг між Україною та іншими державами.

Житомирським митникам повернули старі об’єкти та функції.

Окрім зразкової працьовитості, таких високих цифр та успішних результатів житомирська митниця домоглася ще й того, що вона, за словами Миколи Тимошенка, одна з найменш корумпованих в Україні .

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...