Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 12 серпня 03:26
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходівУ Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 апреля 2012, 14:31

У Житомирі відбувся звітний концерт учнів музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера. Відео

На сцені обласної філармонії відбувся звітний концерт учнів музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера присвячений 40-річчю заснування школи. За довгий час існування школа має багато здобутків. Відкрито клас сольного співу, відділ естетичного виховання, де діти опановують образотворче мистецтво, ритміку, хор, ознайомлюються більш ніж з 10 музичними інструментами, беруть участь у шумовому оркестрі, грають в музичній казці і в кінці.

Цього річ виповнюється 3 роки від дня відкриття відділу художньої початкової освіти, тому у холі філармонії була представлена виставка учнівських робіт.
Привітати молодих музикантів прийшли заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Юрій Градовський, начальник управління культури міської ради Лариса Харчук. Вітання гостей приймала директор школи Людмила Кочевенко, яка ось вже 15 років очолює музичний заклад.

Людмила Кочевенко – директор музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера «Колектив школи впродовж останніх років дуже багато працював, у нас багато здобутків і в цьому році ми випустили святковий ювілейний буклет присвячений 40-річчю школи. Щороку до нас приходить більше 100 малюків і вони вчаться, опановують різні музичні інструменти. Я хочу сьогодні подякувати всім, всім батькам за ту високу довіру, яку вони нам виказують, за те що довіряють нам свою малечу і хочу запевнити ваші дітки в надійних руках фахівців.»

Виступи учнів та викладачів школи глядачі вітали оплесками та радісними усмішками.

За матеріалами: ЖОДТРК
Погода, Новости, загрузка...