Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 12 серпня 04:09
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020
Віталій Бунечко та Володимир Федоренко беруть участь у AGRO-2020У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходівУ Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеєм
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 апреля 2012, 15:06

У Житомирі презентували автоматизовані системи оплати за проїзд. Відео

У Житомирі презентували автоматизовані системи оплати за проїзд, моніторингу та контролю громадського транспорті. Обладнання міського подібними приладами має низку переваг, які вже перевірили такі міста як Київ, Харків, Кіровоград, Олександрія та інші.
Переваги цієї системи у Житомирі демонстрували три компанії виробники.

Адже обладнання автоматизованими навігаційними системами дасть можливість покращити рух транспорту, зменшити витрати на паливо та загалом оптимізувати мережу громадських перевезень. Система працює за допомогою супутникових навігаційних систем.

Володимир Дебой Житомирський міський голова
«На підвищення контролю перевізників, адже в години пік, наприклад, працюють не лише ті машини, які мають працювати, а і частина нелегальних, крім того, коли ці маршрутки сходять, все навантаження падає на тролейбуси і трамваї.»

Як працює система продемонстрували в режимі онлайн. Для прикладу, маршрутки ,які курсують вчасно позначено зеленим, які при випереджають графік – жовтим, а червоні ті, які запізнюються. За допомогою Інтернету можна самостійно перевіряти,як курсує автобус чи тролейбус.

Окрім навігаторів житомирянам показали ще й автоматизовану систему оплати проїзду, яка має назву валідатор. Такими приладами вже обладнані столичний фунікулер, метро Тбілісі та наземний транспорт Ташкенту. Прилад працює за допомогою картки, яку можна поповнити поїздками, проїздних квитків або ж грішми та жетонів. Але наскільки гармонійно ці прилади виглядатимуть у електротранспорті, термін експлуатації яких давно закінчився на презентації не обговорювали.

За матеріалами: ЖОДТРК
Погода, Новости, загрузка...