Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 30 червня 10:25
Анонси
В епіцентрі
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордону
Десять вівчарок передали волонтери прикордонникам Житомирщини для охорони кордонуУ Житомирі на місці знищеного рашистами ліцею №25 постане один із найкращих навчальних закладів ЄвропиМер Житомира після зустрічі з військовими на Сході: Дух наших хлопців – просто шалений!Окупанти ракетами вдарили по гуртожитку в Житомирі
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 апреля 2012, 13:59

Діяльність інтернет-аптек може бути відновлена

Україна вивчає можливість скасування мораторію на продаж лікарських засобів через мережу інтернет-аптек на території України. Про це повідомив Голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов на брифінгу у Кабінеті Міністрів.

«Ми вивчаємо питання зняття мораторію на реалізацію через інтернет-аптеки, але для цього необхідно розробити жорсткі ліцензійні вимоги для таких суб'єктів», - сказав він, додавши, що позитивним досвідом для наслідування є досвід Данії. У цій країні офіційно працюють до 5 сайтів з надання послуг з продажу ліків, а діяльність таких сайтів і складів, на яких зберігаються лікарські препарати, жорстко контролюються державою.

Олексій Соловйов зауважив, що введення мораторію на діяльність інтернет-аптек було ухвалено з метою недопущення потенційної шкоди здоров’ю громадян, оскільки держава не в змозі проконтролювати діяльність таких аптек, які зазвичай працюють без офіційної адреси, без оприлюднення інформації про постачальників ліків тощо.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...