Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 14 листопада 11:51
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июля 2011, 10:30

Житомирська влада дозволила розробити макет на встановлення пам’ятка ОУНівцям

«Люди мають знати, хто боровся за соборну самостійну Українську державу.
«Для нас головне, щоб ми не жахнулися після того,я к побачимо те, на що дали дозвіл на встановлення», - говорить Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Житомирська «Свобода» винесла проект рішення на виконком про надання дозволу на встановлення пам’ятнику загиблим за становлення України ОУНівцям. Пам’ятник у вигляді червоно-чорного стягу з хрестом посередині націоналісти хочуть встановити навпроти педуніверситету на розі вулиць Великої Бердичівської та Івана Франка.

«Люди мають знати, хто боровся за соборну самостійну Українську державу. Пам’ятник ми хочемо встановити на тому місці, де загинули українські герої», - розповідає «свободівець» Юрій Градовський.

У свою чергу мер Володимир Дебой звернувся до членів виконкому та «Свободи» з проханням розділити дане рішення на дві частини: дати дозвіл на проектування та ескізні розробки і надання дозволу на встановлення після того, як можна буде з ними ознайомитись.

«Якщо це буде пам’ятник, то хочеться бачити, як він буде виглядати. Як правило, рішення на встановлення надається, а потім ми жахаємось, коли побачимо, що набудували», - сказав міський голова.

Нещодавно у Житомирі було встановлено погруддя і меморіальну дошку першому секретарю житомирського обкому компартії України Василю Кавуну. Найближчим часом планується встановлення пам’ятник радянському лідеру Кременицькому. На нього витратять 800 тис. гривень.

0412
Погода, Новости, загрузка...