Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 12 листопада 07:36
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 июля 2011, 10:40

Фестиваль дерунів у Коростені пройде 10 вересня

Береш у ліву руку вузлик, в якому шматок смачнючого сала, пучок свіжесенької цибульки і
10 вересня 2011 року в центральному парку міста Коростеня, Житомирської області відбудеться Четвертий міжнародний фестиваль дерунів.

Перший фестиваль відбувся 27 вересня 2008 року. Дерун, спечений того дня вагою 118 кг, занесено до Книги рекордів України. Під час другого фестивалю в місті відкритий єдиний в Україні пам’ятник Деруну. На третьому фестивалі коростенці побили власний рекорд по випіканню деруна-гіганта.

«Четвертий фестиваль дерунів – це незабутня подорож у світ національної традиційної кухні, надзвичайного українського колориту, прикрашених корстенською самобутністю та гостинністю!», – повідомив Фестивалям відділ інформаційно-консультативного забезпечення виконкому Коростенської міської ради.

Також відзначимо, що минулого року Коростенський фест потрапив до рейтингу найсмачніших фестивалів України.

«Дерунярський путівник»

А ти любиш деруни? Тоді ось тобі Дерунярський путівник!

Береш у ліву руку вузлик, в якому шматок смачнючого сала, пучок свіжесенької цибульки і буханку теплесенького хліба. У праву руку – відро добірненької картопельки. Не забудь у картоплю заховати стратегічний запас солоденької сметанки. Наостанок обдзвони своїх друзів і замани у смачну подорож.

І ось ти готовий. Куди прямувати? Звичайно ж, до столиці дерунів – міста Коростеня!

Маршрут прокладати не треба – ти прямуватимеш у людській течії, яка на увесь голос горлатиме: «Хай живе дерун!»- і буде переносити тебе по всьому місту.
Знайди між столами кулінарного розмаїття жіночку, яка буде схожа на твою маму, а може тещу чи свекруху, підкупи її своїм голодним поглядом, випий чарочку за її здоров’я – і чекай, поки вона приготує тобі дерунів.

Деруни готові? Поцілуй господиню – і насолоджуйся святом!

festyvali.org.ua
Погода, Новости, загрузка...