Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 13:02
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

17 августа 2011, 08:59

Житомирська влада має намір оплачувати роботу директора профілакторію, який віддає в оренду

Як сказано в проекті рішення, текст якого є Житомир.info, Програма забезпечить проведення з
Житомирська обласна рада має намір передати в оренду лікувально-оздоровчий центр «Полісся» біля Гідропарку (колишній профілакторій ім. ХХІІ партз’їзду) і одночасно прийняти Програму його підтримки на 2011 рік.

Як сказано в проекті рішення, текст якого є Житомир.info, Програма забезпечить проведення заходів, спрямованих на підтримання в належному стані комунального підприємства «Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр «Полісся» Житомирської обласної ради.

«У даний час гостро постало питання збереження майна підприємства, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області. У зв’язку з цим, необхідно заключити договір на його охорону з юридичною особою, яка має відповідну ліцензію. В той же час, за результатами попереднього аналізу орієнтовна місячна вартість послуг з охорони даного об’єкта становить близько 10 тис. грн.

Крім того, на рахунках підприємства недостатньо коштів на виплату заробітної плати єдиному його працівнику, яким є його керівник. Посадовий оклад директора підприємства станом на липень цього року становив 3648 грн.», - йдеться у тексті Програми.

Депутатам обласної ради пропонують вирішити питання фінансування охоронних послуг за вересень-грудень 2011 року (майже 41 тис. грн.) та забезпечити виплату заробітної плати керівнику КП «Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр «Полісся» до кінця року у розмірі 9 314 грн.

Житомир.info
Погода, Новости, загрузка...