Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 20 травня 11:31
Анонси
В епіцентрі
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO Житомирщини
Костянтин Лопушанський — новопризначений CDTO ЖитомирщиниНа Житомирщині чоловіків закликають оновити свої дані в ТЦКУ Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімейВолейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

18 августа 2011, 09:27

На Житомирщині оштрафували районне комунальне підприємство з технічної інвентаризації

Як відомо, замовники не мають можливості вибору іншого виконавця послуг (робіт) з
Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Малинське районне комунальне підприємство з технічної інвентаризації Житомирської обласної ради на 21 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

Як встановило відділення, Малинське районне комунальне підприємство з технічної інвентаризації стягувало з окремих споживачів завищену плату за послуги (роботи) з проведення інвентаризації та видачу витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно. Крім того, підприємство не повертало споживачам зайво стягнені в рахунок авансу кошти та затягувало терміни виконання робіт (надання послуг) з технічної інвентаризації та оцінки об’єктів нерухомого майна.

Як відомо, замовники не мають можливості вибору іншого виконавця послуг (робіт) з оформлення та реєстрації права власності на нерухоме майно, включаючи пов’язані з цим інвентаризаційні роботи, оскільки чинним законодавством не допускається здійснення державної реєстрації прав власності на нерухоме майно в межах одного населеного пункту кількома БТІ.

Монополіст, який надає послуги БТІ в місті Малині та Малинському районі Житомирської області, своїми діями ущемив інтереси споживачів.

Малинське районне комунальне підприємство з технічної інвентаризації визнало і припинило порушення та зобов’язалося сплатити штраф до державного бюджету.

Дзеркало Полісся
Погода, Новости, загрузка...