Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 квітня 21:23
Анонси
В епіцентрі
Представники уряду та міської влади оглянули виробничі потужності «Житомирводоканалу»
Представники уряду та міської влади оглянули виробничі потужності «Житомирводоканалу»
Представники уряду та міської влади оглянули виробничі потужності «Житомирводоканалу»В Житомирі відбулися заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтикиВідбувся звітний концерт колективів музичної школи №1 імені Б.М. ЛятошинськогоФутбольний клуб "Полісся" представив склад команди, що гратиме у 3-му колі сезону 2017/18 років
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 мая 2011, 15:09

На обліку Житомирського міського центру зайнятості перебуває 2,9 тис. осіб

Серед цієї категорії громадян більше половини становили жінки (56,2%) та молодь у віці до
За адміністративними даними державної служби зайнятості кількість незайнятих громадян, які перебували на обліку Житомирського міського центру зайнятості, на 1 травня 2011р. становила 2,9 тис. осіб, що на 0,3% більше, ніж на початок квітня п.р. За допомогою в працевлаштуванні до цієї установи впродовж квітня 2011р. звернулось 0,9 тис. незайнятих громадян, що на 12,1% більше, ніж у квітні торік.

Серед цієї категорії громадян більше половини становили жінки (56,2%) та молодь у віці до 35 років (51,2%).

Офіційного статусу безробітних на 1 травня 2011р. набули 95,5% незайнятих громадян, із них 63,8% (1,8 тис. осіб) отримували допомогу по безробіттю. Серед безробітних більше половини раніше займали посаду службовця, кожен третій – місце робітника, десятий – місце, що не потребує спеціальної підготовки.

Рівень зареєстрованого безробіття за квітень п.р. зріс на 0,1 в.п. і на 1 травня 2011р. становив 1,6% населення працездатного віку. Серед жінок та чоловіків цей показник склав відповідно 1,9% і 1,2% населення працездатного віку.
Погода, Новости, загрузка...