Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 08 грудня 10:47
Анонси
В епіцентрі
Призначено нового прокурора Житомирської області
Призначено нового прокурора Житомирської області
Призначено нового прокурора Житомирської областіВолодимир Федоренко провів особистий прийом громадянВіталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 сентября 2011, 09:32

В Бердичеві заплатити за газ стало значно важче

За роз’ясненням ситуації ми звернулись до бухгалтерії Бердичівського управління по
До редакції звернулась жителька нашого міста і розповіла, що вона не змогла заплатити за газ у банківському відділенні «Індекс Банку». Працівники послали відвідувачку до Ощадбанку. Там бабуся побачила довжелезну чергу, та й передумала платити.

За роз’ясненням ситуації ми звернулись до бухгалтерії Бердичівського управління по експлуатації газового господарства, і ось що почули у відповідь:

«Нещодавно, від нашого Житомирського управління ми отримали вказівку з якими банками продовжити договори про співпрацю, а з якими розірвати. На сьогодні, бердичівляни можуть заплатити за послуги з газопостачання в усіх відділеннях «Укрпошти», «Ощадбанку», «Приватбанку», в «Енергобанку» та «Кредитпромбанку».

Враховуючи те, що в Бердичеві є ще відділення чотирнадцяти банківських установ, в яких бердичівляни раніше могли заплатити за всі комунальні послуги, то тепер їм прийдеться побігати. Скільки ще навіть найсумлінніших платників будуть чортихатись і плюватись від такого «нововведення», невідомо.

РІО Бердичів
Погода, Новости, загрузка...