Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 25 червня 03:27
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019
У Житомирі СДЮСШОР з футболу «Полісся» підбила підсумки роботи сезону 2018-2019У Житомирі відбувся І Всеукраїнський фестиваль «Зірочка, засвітись!»У Житомирі відбувся Всеукраїнський вишкіл «Джура – Десантник»У Житомирі відбулася акція «Українці, єднаймося»
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 сентября 2011, 08:54

Офіційне повідомленням МВС щодо масових заворушень на Житомирщині

В окремих Інтернет-виданнях розповсюджено інформацію щодо проведення наприкінці
На Житомирщині міліція проводить перевірку за фактами нанесення тілесних ушкоджень чотирьом жителям Романівського району

В окремих Інтернет-виданнях розповсюджено інформацію щодо проведення наприкінці серпня акції протесту в одному з селищ Романівського району.

Проведеною перевіркою попередньо встановлено, що 28 серпня близько 23.00 в кафе-барі смт. Мирополя між місцевими жителями виник конфлік, що продовжився сваркою, а згодом і бійкою. У результаті троє громадян, 1984, 1987 та 1989 року народження, отримали тілесні ушкодження. Наступного дня вони разом з батьками зустріли кривдника та нанесли йому тілесні ушкодження, з якими той звернувся до Романівської районної лікарні.
Відповідно до акту медичного дослідження тілесні ушкодження, нанесені чоловікові, відносяться до категорії легких з короткочасним розладом здоров’я.

Описані події знайшли продовження 3 вересня, коли близько 19.00 години поблизу приміщення селищної ради зібралися представники обох сторін конфлікту, загалом близько 50 осіб, для вирішення суперечностей.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група Романівського РВ на чолі з начальником райвідділу, працівники якої з метою попередження протиправних дій та порушень громадського порядку провели з жителями роз’яснювальну роботу щодо вимог законодавства та шляхів правового урегулювання конфлікту.

Водночас будь-якої вуличної ходи та перекриття руху транспорту на центральній вулиці селища не відбувалось. Порушень громадського порядку 03.09.2011 в смт. Мирополі зафіксовано не було.

На даний час працівниками Романівського РВ УМВС України в Житомирській області проводяться перевірки за фактами отримання чотирма жителями селища тілесних ушкоджень.


RuporZT
Погода, Новости, загрузка...