Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 06 серпня 19:23
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега Ольжича
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега Ольжича
У Житомирі розпочалися заходи з нагоди річниці від дня народження Олега ОльжичаЯк у Поліському національному університеті дотримуються протиепідемічних заходівУ Житомирі поліцейських привітали із першим ювілеємНа Житомирщині запрацювала двадцята поліцейська станція
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2011, 10:31

Свято хлібу у Житомирі звеселило усіх!

Традиції - це наша спільність, вони гуртують нас навколо розуміння того, що ми житомиряни,
Вчора - день міста. З самого ранку і по цю хвилину проходять святкові заходи, присвячені 1127-й річниці з дня заснування рідного Житомира.

Деякими з дійств, наприклад, концертами, здивувати важко. Вони проходять чи не на кожне свято. А ось започаткування нових міських традицій завджи викликає жвавий інтерес.

Традиції - це наша спільність, вони гуртують нас навколо розуміння того, що ми житомиряни, нам є чим пишатися, наше місто - якщо не найкраще, то, принаймні, не гірше за усі інші міста цієї планети.

Сьогодні започаткували нову традицію - свято хлібу. Вирішили так: раз місто зветься Житомир, у його назві є слово "жито", значить є нелогічним, що саме у нашому місті до цього часу ще немає свята хлібу. Отож, свято хлібу у нас вже є.

Його провели у сквері на Московській-Лятошинського. На свято з'їхалися представники усіх хлібзаводів Житомирщини. Кожне підприємство представило на огляд та вжиток власні хлібобулочні вироби. Було на що подивитися.

Огранізацію культурної програми свята на себе взяв Житомирський Національний аграрний університет. Ну, звісно, там же готують майбутніх аграріїв, спеціалістів у сфері сільського господарства, у тому числі й вчать, як вирощувати хліб.

Репортер Житомира
Погода, Новости, загрузка...