Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 07:31
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2011, 10:31

Свято хлібу у Житомирі звеселило усіх!

Традиції - це наша спільність, вони гуртують нас навколо розуміння того, що ми житомиряни,
Вчора - день міста. З самого ранку і по цю хвилину проходять святкові заходи, присвячені 1127-й річниці з дня заснування рідного Житомира.

Деякими з дійств, наприклад, концертами, здивувати важко. Вони проходять чи не на кожне свято. А ось започаткування нових міських традицій завджи викликає жвавий інтерес.

Традиції - це наша спільність, вони гуртують нас навколо розуміння того, що ми житомиряни, нам є чим пишатися, наше місто - якщо не найкраще, то, принаймні, не гірше за усі інші міста цієї планети.

Сьогодні започаткували нову традицію - свято хлібу. Вирішили так: раз місто зветься Житомир, у його назві є слово "жито", значить є нелогічним, що саме у нашому місті до цього часу ще немає свята хлібу. Отож, свято хлібу у нас вже є.

Його провели у сквері на Московській-Лятошинського. На свято з'їхалися представники усіх хлібзаводів Житомирщини. Кожне підприємство представило на огляд та вжиток власні хлібобулочні вироби. Було на що подивитися.

Огранізацію культурної програми свята на себе взяв Житомирський Національний аграрний університет. Ну, звісно, там же готують майбутніх аграріїв, спеціалістів у сфері сільського господарства, у тому числі й вчать, як вирощувати хліб.

Репортер Житомира
Погода, Новости, загрузка...