Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 28 березня 23:45
Анонси
В епіцентрі
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді
Житомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громадіУ Житомирі своїми імеджевими та бізнес секретами ділилася Тетяна ВовкЖитомирські самбістки здобули золото на етапі Кубку світу зі спортивного та бойового самбоНові горизонти для захисників, які звільнилися зі служби за станом здоров’я

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 августа 2014, 16:57

Лісгоспи Житомирщини виготовляють щорічно півмільйона кубічних метрів дров

Останнім часом для нашої держави питання, як позбутися залежності від газопостачання нашого північного сусіда, постало особливо гостро. Необхідність переходу до використання інших видів палива очевидна, як ніколи. Житомирщина є однією з найбільш ресурсних областей України щодо запасів деревини. Тому і роль лісових господарств у забезпеченні твердим паливом відповідна.

- Для України, цей вид опалення є досить перспективним, - запевняє начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський. Знаємо це із власного досвіду, адже жодне з наших підвідомчих підприємств, як для виробництва, так і для обігріву приміщень не використовує газу. У нас достатньо дровяних відходів, тирси і ми бачимо, що це є економічно вигідно.

Наші лісгоспи щорічно заготовляють близько 500 тисяч кубічних метрів дров паливних, на власні потреби йде приблизно 70 тисяч кубічних метрів. Решта дров реалізовується споживачам внутрішнього ринку. Для потреб населення та соціальної сфери реалізовується в середньому 250 тисяч метрів кубічних дров, і це повністю задовольняє потреби в даному виді палива.

Можу запевнити громадськість, що виробляти необхідні обсяги твердого палива Житомирщина може абсолютно без шкоди лісу. Адже, зрозуміло, що для цього використовуватимуться відходи виробництва, низькосортна та сухостійна деревина, яка не має товарної цінності.

Що ж стосується виготовлення таких видів, як паливні гранули, чи пелети, то на сьогодні наші підвідомчі підприємства не мають відповідного обладнання для їх виготовлення. В перспективі ми, звісно, до цього прийдемо, але спочатку ми маємо знати, який саме вид палива буде найбільш затребуваним на ринку, щоб це було вигідно і виробнику, і споживачу
За матеріалами: http://expreszt.com.ua/
Погода, Новости, загрузка...