Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 14 листопада 10:28
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 сентября 2011, 11:33

Тече вода, тече бистра, та й горя не знає…

Всі знають що вона (вода) в Бердичеві вже золота, хоча не зовсім чиста та погано пахне.
Вже третю добу ціла невеличка річечка текла з центру Червоної гори до колишнього дитячого світу і лише там зникає у надрах каналізації. Цього разу це не фекальні відходи, а чистенька водичка з водопроводу. Якось навіть дивно, що ніхто з начальства не звертав уваги не це неподобство. І лише мешканці мікрорайону невесело жартують - чиновники «всесвітнім потопом» не переймаються тому, що потім за цю воду будуть сплачувати грошенята бердичівляни, як за «спожиту ними».

Всі знають що вона (вода) в Бердичеві вже золота, хоча не зовсім чиста та погано пахне. А фільтрувальна станція стала предметом передвиборчих гасел, так як у одної з правлячих партій статус російської мови… Нещодавно був я у Львові. Там теж проблеми з водою. Її гонять водогоном аж з Дністра. Але вона там коштує набагато дешевше, ніж в Бердичеві.

Пам’ятаєте, коли знов робили «націнку» на бердичівську воду, обіцяли й фільтрувальну станцію і нові водопровідні труби прокласти. Невже це лише так звані «обіцянки-цяцянки»?

РІО Бердичів
Погода, Новости, загрузка...