Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 14 листопада 23:24
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 сентября 2011, 09:45

Житомирські ВРЖЕПи самовільно направляли громадян страхувати паспорти

«Ми зараз з’ясовуємо, чи взагалі ця послуга законна. Чи друкування в паспорті – це обов’язково
Чергові порушення на ринку надання адміністративних послуг виявили фахівці регіонального відділення Антимонопольного Комітету. Як з’ясували підлеглі керівника відомства Олександра Безсмертного, у Житомирі ВЖРЕПи через своїх паспортистів надавали направлення та усні вказівки на друковане заповнення та страхування паспортів громадян України. Перша послуга коштувала майже 35 гривень, а друга - 30 гривень.

«Ми зараз з’ясовуємо, чи взагалі ця послуга законна. Чи друкування в паспорті – це обов’язково, чи ні. Може, одна людина хоче, щоб їй надрукували, а інша – щоб від руки написали. В даному випадку ми з’ясували, що на сьогодні ці фірмочки, які там при паспортних столах нав’язують свої умови, вони подають це через ВЖРЕПи як обов’язкове, і мешканець навіть не знав, що це - необов’язково» – розповів Олександр Безсмертний.

Наразі завдяки відділенню Антимонопольного Комітету згадані направлення не видаються, а фахівці з Антимонопольного Комітету з’ясовують правомірність та законність підстав обов’язкового страхування паспортів.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...