Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 26 травня 23:12
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 сентября 2011, 09:45

Житомирські ВРЖЕПи самовільно направляли громадян страхувати паспорти

«Ми зараз з’ясовуємо, чи взагалі ця послуга законна. Чи друкування в паспорті – це обов’язково
Чергові порушення на ринку надання адміністративних послуг виявили фахівці регіонального відділення Антимонопольного Комітету. Як з’ясували підлеглі керівника відомства Олександра Безсмертного, у Житомирі ВЖРЕПи через своїх паспортистів надавали направлення та усні вказівки на друковане заповнення та страхування паспортів громадян України. Перша послуга коштувала майже 35 гривень, а друга - 30 гривень.

«Ми зараз з’ясовуємо, чи взагалі ця послуга законна. Чи друкування в паспорті – це обов’язково, чи ні. Може, одна людина хоче, щоб їй надрукували, а інша – щоб від руки написали. В даному випадку ми з’ясували, що на сьогодні ці фірмочки, які там при паспортних столах нав’язують свої умови, вони подають це через ВЖРЕПи як обов’язкове, і мешканець навіть не знав, що це - необов’язково» – розповів Олександр Безсмертний.

Наразі завдяки відділенню Антимонопольного Комітету згадані направлення не видаються, а фахівці з Антимонопольного Комітету з’ясовують правомірність та законність підстав обов’язкового страхування паспортів.

RuporZT
Погода, Новости, загрузка...