Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 22 листопада 09:46
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ Житомирщини
Віталій Бунечко прозвітував про 100 днів роботи перед редакторами друкованих ЗМІ ЖитомирщиниНачальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядування
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

15 сентября 2011, 10:01

У Житомирі міліція шукає матір-зозулю

Валентина Мілевич, лікар-неонатолог Житомирської обласної дитлікарні:
Маля пролежало на землі близько години і ледь не загинуло від переохолодження. Але завдяки випадковому чоловіку і медикам та попри бажання матері дівчинка житиме.

Емма. Так у лікарні назвали новонароджену дівчинку. На табличці біля ліжка у графі «мати» написано: невідома. Одразу після пологів жінка залишила немовля. До лікарні Емму принесли в стані холодового шоку. Медики кажуть – якби дитя ще трохи пролежало на землі, то могло б просто померти.

Валентина Мілевич, лікар-неонатолог Житомирської обласної дитлікарні:
Дитинка поступила у відділення реанімації новонароджених. Вона була відігріта. Була покладена у кювез. Всі аналізи і обстеження у нас задовільні. Стан дитинки відносно задовільний.

Немовля знайшов Геннадій, прямо під своїм будинком. Серед ночі чоловік почув під вікном якийсь писк і вийшов подивитися.

Чоловік загорнув дитину в тепле простирадло і викликав швидку. Медики встановили – дівчинці тільки година від народження, в неї навіть не було перев’язано пуповину.

Алла Мізевич, пенсіонерка:
Тоненька тряпочка якась. І воно лежало, дощ моросив. І він побачив – побіг у хату. Найшов 2 коврики м’якенькі і накрив цю дитину.

На місці, де лежало немовля, міліція не знайшла жодних слідів. Правоохоронці порушили кримінальну справу і жінку, яка покинула свою дитину напризволяще, зараз шукають.

Сергій Бондарчук, т.в.о. нач. відділу кримінальної міліції у справах дітей:
Спільно з лікарями, навчальними закладами, перевіряєте коло осіб, дуже широке коло осіб, які можуть бути до цього причетні. За залишення дитини в небезпеці, матері загрожує до 3 років позбавлення волі, або обмеження волі.

Поки міліція шукає матір-зозулю, її дитина добре їсть і росте. Дівчинка вже набрала сто грамів ваги. Після того, як Емма трішки поправиться, її переведуть до Будинку маляти. А вже там, можливо, знайдуть для дівчинки нових батьків.

Подробиці дивіться у вечірньому випуску передачі "Надзвичайні новини" о 19.25 на телеканалі ICTV


Источник: kriminal.tv
Погода, Новости, загрузка...