Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 22 квітня 19:09
Анонси
В епіцентрі
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату України
Волейбольний клуб «Житичі-Полісся» здобув бронзову сходинку Чемпіонату УкраїниЖитомирська волонтерка закликає містян продовжувати допомагати захисникамПроектна команда «Лабораторії підприємництва» взяла участь у тренінгу з підсилення спроможності громадЖитомирські артисти передали чергову гуманітарну допомогу Баранівській громаді

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 июня 2011, 18:50

В Житомирі проводиться хлорування води

Дезінфекція за допомогою хлору або хлорування води є самий надійний, простий і недорогий
З метою забезпечення у літній період жителів міста питною водою гарантованої якості, через настання спекотного періоду та, як наслідок, - погіршення якості води у водосховищі «Відсічне», задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій екологічного /санітарно-епідеміологічного/ характеру в середу (08.06.11) з 2200 до 600 четверга (09.06.11) службами КП «Житомирводоканал» проводиться планове хлорування водопровідних мереж підвищеною дозою хлору.

Дезінфекція за допомогою хлору або хлорування води є самий надійний, простий і недорогий спосіб очищення та знезаражування води.

Хлор окислює органічні домішки у воді, які не вловлюються фільтром, після чого більша їхня частина вже буде уловлюватись та затримуватись фільтруючими елементами.

У цей період, під час застосування у якості дезінфікуючого засобу хлору, можливе відчуття залишків запаху хлорки під час використання води.

Водоканалом посилено контроль за якістю води, що подається в міську водопровідну мережу на протязі літнього періоду, і гарантується якість та придатність води для побутового споживання, використання в питних цілях.
Погода, Новости, загрузка...