Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 26 травня 23:21
Анонси
В епіцентрі
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських Житомирщини
На Донеччині відбулася ротація зведеного загону поліцейських ЖитомирщиниВіра Рогова провела онлайн-засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при ОДАСергій Сухомлин звернувся до житомирян з приводу постанови головного санітарного лікаря Житомирської областіВіталій Бунечко в режимі онлайн поспілкувався з журналістами телеканалу СТБ
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 сентября 2011, 09:12

В Житомирі підприємство заборгувало своїм працівникам майже 100 тис. грн.

При цьому працівники прокуратури встановили, що коштів на рахунках товариства вистачало
Як повідомив прокурор міста Житомира Ілля Титарчук, керівник підприємства тривалий час ігнорував вимоги чинного законодавства, не виплачуючи заробітну плату 42 колишнім працівникам. Загальна сума накопичених боргів сягнула 95 тисяч гривень.

При цьому працівники прокуратури встановили, що коштів на рахунках товариства вистачало для погашення заборгованості, але вони витрачалися на інші потреби. Зокрема, керівник підприємства спрямував гроші на оренду приміщення, господарські витрати та на рекламу. Лише у січні нинішнього року товариство «прорекламувало» себе на суму понад 43 тисячі гривень.

Таким чином директора товариства звинувачено в умисному та безпідставному порушенні трудових прав. Оцінку таким діям має дати суд, до якого прокуратурою вже спрямовано згадану справу, повідомила прес-служба прокуратури області.

1.zt.ua/
Погода, Новости, загрузка...