Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 14 листопада 23:29
Анонси
В епіцентрі
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботою
Начальник ГУНП Житомирщини Сергій Крупєй: Довіра формується щоденною сумлінною та відповідальною роботоюВіталій Бунечко представив першого заступника голови ОДА – Володимира ФедоренкаГромадськості презентовано проєкт змін до Конституції щодо адмінтерустрою та місцевого самоврядуванняВіталій Бунечко призначив керівника апарату Житомирської ОДА
Загрузка...
Загрузка...

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
http://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 сентября 2011, 09:12

В Житомирі підприємство заборгувало своїм працівникам майже 100 тис. грн.

При цьому працівники прокуратури встановили, що коштів на рахунках товариства вистачало
Як повідомив прокурор міста Житомира Ілля Титарчук, керівник підприємства тривалий час ігнорував вимоги чинного законодавства, не виплачуючи заробітну плату 42 колишнім працівникам. Загальна сума накопичених боргів сягнула 95 тисяч гривень.

При цьому працівники прокуратури встановили, що коштів на рахунках товариства вистачало для погашення заборгованості, але вони витрачалися на інші потреби. Зокрема, керівник підприємства спрямував гроші на оренду приміщення, господарські витрати та на рекламу. Лише у січні нинішнього року товариство «прорекламувало» себе на суму понад 43 тисячі гривень.

Таким чином директора товариства звинувачено в умисному та безпідставному порушенні трудових прав. Оцінку таким діям має дати суд, до якого прокуратурою вже спрямовано згадану справу, повідомила прес-служба прокуратури області.

1.zt.ua/
Погода, Новости, загрузка...